2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Dalekie
Dodane 02 maja 2024

Praca od zaraz - produkcja opakowań kartonowych

Wynagrodzenie

4 300 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dalekie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Kamd-Pol zajmującej się produkcją opakowań z tektury, poszukujemy do pracy na linii produkcyjnej (zatrudnienie od zaraz).

OPIS STANOWISKA:

  • Produkcja opakowań tekturowych ( praca przy maszynach, liczenie, wiązanie, klejenie,)

  • Uwzględnienie kolejności i prawidłowej dystrybucji materiałów w magazynie

  • Doświadczenie mile widziane - oferujemy również szybkie szkolenia

WYMAGANIA:

  • Osoba poszukująca stałego i stabilnego zatrudnienia,

  • Umiejętność pracy zespołowej, zdolności organizacyjne,

  • Chęć do pracy

  • Wstępna kontrola jakości wytwarzanego produktu,

  • Chęć do poszerzania swoich umiejętności,

  • Dbałość o czystość i bezpieczeństwo w miejscu pracy,

  • Sumienność w wykonywaniu obowiązków służbowych

OFERUJEMY:

  • Umowę o prace lub umowa zlecenie – jeżeli ewentualny kandydat do pracy woli taką umowę,

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności,

  • Możliwość uzgodnienia ilości godzin pracy,

  • Uczciwe oraz indywidualne podejście do każdego pracownika,

  • Przeszkolenie,

  • Praca w systemie dwuzmianowym,

  • Prace w zgranym małym zespole

Jesteś zainteresowany? Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu

pod numerem telefonu 785 930 595 lub 516 026 747

lub wyślij CV na email

(preferowany kontakt telefoniczny lub e-mail)

Lokalizacja

Dalekie,

Mazowieckie

Mazowieckie, Dalekie
ID: 678967200