2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Milicz
Dodane 06 maja 2024

Praca Niemcy: Monter-plandek i siatek ochronnych, zakwaterowanie

Wynagrodzenie

10 000 - 18 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Milicz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Firma RK-Planen Montage GmbH z siedzibą w Hamburgu,należąca do grupy RK-Planen, poszukuję pracowników na stanowisko montera plandek i siatek na rusztowaniach

Plandeki są głównie montowane do prac związanych z renowacją budynków, mostów oraz ochroną przed warunkami atmosferycznymi. Pracujem również na zakładach petrochemicznych.

Lokalizacja: Dormagen, Köln, Hamburg

Na youtube można obejrzeć filmy,które pokazują jak odbywa się montaż, wystarczy wpisać RK Planen.

Zakres obowiązków

  • Montaż oraz demontaż plandek PVC

  • Montaż siatek zabezpieczających

  • Zgrzewanie plandek PVC

  • Montaż szyn kederowych

Wymagania

  • Nie wymagamy doświadczenia ale jest mile widziane

  • Pełnego zaangażowania w wykonywaniu zadań

  • Prawo jazdy kat. B

  • Brak lęku wysokości

Oferujemy

  • Niemiecka umowa o pracę na pełny etat (bezpośrednio u pracodawcy)

  • Zakwaterowanie na terenie Niemiec, pokoje max. 2 osobowe

  • Stawka od 14,00€/h brutto (dla osób bez doświadczenia)

  • Auto służbowe na dojazdy do miejsca wykonywania pracy

  • Premie urlopowe, Niemiecka Kasa Urlopowa SOKA, dodatek urlopowy w wysokości 30%

  • Premie świąteczne

  • Możliwość pracy w soboty i nadgodzinach

  • Możliwość delegacji

  • Dodatek dzienny za pracę powyżej 10 godzin

  • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności

Kontakt telefoniczny: w dni robocze w godzinach 9:00-14:00

Lokalizacja

Milicz,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Milicz
ID: 851155662