2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Copywriting
  5. Copywriting - Mazowieckie
  6. Copywriting - Ząbki
Dodane Dzisiaj o 12:51

Praca Na YouTube - Research, Pisanie Tekstów, Pomoc w Produkcji Filmów

Wynagrodzenie

3 500 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ząbki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Prowadzimy dynamicznie rozwijające się kanały na YouTube, skupiające się głównie na tematach związanych z polityką, ale też sportem, ciekawostkami, lifestyle'm. Poszukujemy kreatywnego i zmotywowanego studenta/ucznia, który dołączy do naszego zespołu.

Obowiązki:

  • Analiza i research różnych tematów.

  • Pisanie angażujących tekstów, które wywołują różne emocje: śmiech, smutek, złość itd.

  • Wsparcie w produkcji filmów (obsługa kamery, montaż, czytanie tekstów lektorskich, prowadzenie sondaży ulicznych, relacji) - szkolenie zapewnione.

Wymagania:

  • Status studenta

  • Dobra znajomość aktualnych wydarzeń politycznych

  • Język polski ojczysty

  • Umiejętność szybkiego pisania i skutecznego researchu w internecie

  • Znajomość serwisów newsowych takich jak MSN, Google News, X

  • Umiejętność korzystania z ChatGPT, Claude będzie dodatkowym atutem

  • Nie jest wymagane doświadczenie, ale mile widziane są przykładowe teksty lub portfolio

Warunki:

  • Praca stacjonarna w biurze pod Warszawą (Ząbki, przy stacji PKP, 7 min. od Metra Wileńska)

  • Pracujemy z reguły w godzinach 9-17, ale dostosujemy czas do Twoich potrzeb

  • Wynagrodzenie: 3500 zł netto (NA RĘKĘ) w trakcie 3-miesięcznego szkolenia, po jego zakończeniu 4500 zł netto (NA RĘKĘ) + premie

  • Umowa zlecenie

Jak aplikować?

Jeżeli jesteś zainteresowany/a, wyślij swoje CV wraz z krótkim listem motywacyjnym i ewentualnym portfolio. W trakcie rekrutacji możemy poprosić Cię o napisanie przykładowych tekstów.

Lokalizacja

Ząbki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ząbki
ID: 917761966