2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Środa Śląska
Dodane 27 maja 2024

Praca na wakacje Pracownik produkcji

Wynagrodzenie

22,37 - 30 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Środa Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Spółka Successful People Sp. z o.o. sp.k. prowadzi agencję pracy tymczasowej nr KRAZ 24487 zaopatrując naszych międzynarodowych oraz polskich kontrahentów w pracowników tymczasowych.

Dodatkowo świadczymy usługi z zakresu legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców w Polsce.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI

Opis firmy: Firma która dostarcza uszczelki dla samochodów, które robią wrażenie na drogach. BMW, Volkswagen, i Rolls Royce to tylko niektóre z marek, dla których produkują wysokojakościowe uszczelki. Firma jest rozpoznawalna na światowym rynku, a produkty to absolutna czołówka w motoryzacyjnym świecie.

Miejscowość:

Komorniki (pow. średzki), Wrocław, Środa Śląska

Opis stanowiska:

• Obsługa maszyn i urządzeń zgodnie z instrukcją pracy

• Dbałość o zachowanie norm i odpowiednią jakość produkcji

• Wypełnianie dokumentacji procesowej

• Utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

• Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

• Zdolności manualnych

• Zaangażowania i sumienności

• Mile widziane doświadczenie na produkcji, lecz nie jest to warunek konieczny

• Chęć i motywacja do pracy

Oferujemy:

• Pracę od poniedziałku do piątku na 3-zmiany, po 8h (6-14, 14-22, 22-6) z możliwością nadgodzin

Zatrudnienie w oparciu umowy zlecenia 22,37-30,00 netto

• Motywacyjny system wynagrodzeń, powiązany z osiąganymi wynikami

• Opiekę koordynatora podczas całego procesu rekrutacji i okresu zatrudnienia

• Zakwaterowanie do 110 zł (zależy od ilości odpracowanych godzin)

Lokalizacja

Środa Śląska,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Środa Śląska
ID: 919566349