2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Gdańsk
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Oliwa
Dodane 13 maja 2024

Praca na stoczni w Danii- start 11.05 (wymagany angielski)

Lokalizacja

Gdańsk, Oliwa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Pracownik Stoczni z językiem angielskim (Dania)- START: 11.05.2024r

Praca czeka 2.0 jest firmą, która szuka pracowników i daje im pracę. Po prostu. Współpracujemy z dużymi i małymi firmami w Danii. Rekrutujemy pracowników związanych z przemysłem stoczniowym, budowlanym, drogowym i telekomunikacyjnym. Znamy się na rzeczy. Numer KRAZ: 26833.

Zadania dla Ciebie:

  • czyszczenie statków i doków z piasku, błota i soli

  • czyszczenie wnętrza statku czyszczenie części silnika

  • czyszczenie zbiorników balastowych i paliwowych

  • konserwacja powierzchni- prace szlifierskie i monterskie

    Wymagamy:

  • znajomości języka angielskiego na poziomie porozumiewania się (poziom B1 minimum)

  • najchętniej zatrudnimy osoby, które już wcześniej miały okazję pracować w stoczni, ale nie jest to warunek konieczny

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym (12 godzin), również nocki

  • gotowości do pracy pod presją sprawności fizycznej i wytrzymałości

  • system rotacyjny pracy (minimum 4 tygodnie Danii)

    Oferujemy:

  • zakwaterowanie w hotelu pracowniczym

  • całodzienne wyżywienie (śniadanie, 2 śniadanie do pracy i obiadokolacja)

  • transport (PL-DK, DK-PL)

  • odległość z hotelu do pracy- 3 km

  • odzież robocza

  • pralnia

  • siłownia, bilard, piłkarzyki

  • Internet i TV polskie plus kanały sportowe

  • ogród

    Czekamy na Twoje CV!

    Prosimy o dodanie klauzuli w CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Administratorem danych jest Praca Czeka 2.0 Sp. z o. o.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Oliwa
ID: 915246971