2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Mazowieckie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Siedlce
Dodane 14 maja 2024

Praca na stanowisku Technolog

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Mostostal Siedlce Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Technolog

Miejsce pracy: Siedlce, Dział Technologiczny.

WYMAGANIA

-  wykształcenie średnie techniczne/wyższe techniczne,

-  dobra znajomość rysunku technicznego,

-  skrupulatność,

- dyspozycyjność i zaangażowanie,

-  znajomość programów komputerowych: AutoCAD, Excel,

-  mile widziana znajomość języka angielskiego.

ZAKRES ZADAŃ

-   opracowanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej,

-   kontrolowanie i korygowanie procesów produkcyjnych,

-   wdrażanie nowych technologii,

-   wyjaśnianie wszystkich wątpliwości natury technicznej z klientem,

-   wsparcie technologiczne produkcji.

OFERUJEMY:

-  stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,

- ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,

-  dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,

- pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, program rekomendacji pracowników)

 CV zawierające klauzulę: : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Mostostal Siedlce Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Terespolska 12, 08-110 Siedlce, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego” prosimy przesyłać na podany adres e-mail z dopiskiem: „Technolog” lub wypełnić kwestionariusz dla kandydata do pracy zamieszczony na stronie internetowej Mostostal Siedlce, w zakładce „Oferty pracy".

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 891357254