2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Szczecin
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Centrum
Dodane 15 maja 2024

Praca na stanowisku: doradca handlowy

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Opis

NIE JESTEŚMY CALL CENTER!

Jesteśmy dumni, że możemy otworzyć rekrutację na stanowisko Doradcy Handlowego w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się firmie szkoleniowej ProFi Academy. Nasza Akademia to miejsce, gdzie pasja spotyka się z profesjonalizmem, a misją jest kształcenie i inspirowanie przyszłych Trenerów oraz Instruktorów Fitness. Szukamy osób z wyjątkowym talentem i zaangażowaniem, które chcą stać się częścią naszej innowacyjnej organizacji.

Co Cię czeka w naszej firmie?

Będziesz kluczowym elementem naszego zespołu, odpowiedzialnym za sprzedaż i promowanie naszych szkoleń oraz produktów na rynku fitness. Na tym stanowisku będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności sprzedażowe, jednocześnie przyczyniając się do sukcesu naszych klientów. Co ważne, posiadamy ogromną bazę klientów, którzy nas znają, kupili nasze inne szkolenia lub pobrali darmowe produkty, mają o nas pozytywne zdanie, lubią naszą Akademię, sami określają swoje preferencje zakupowe, oczekują naszego kontaktu, więc nie musisz się martwić, że klient nie będzie chciał z Tobą rozmawiać, nie będziesz musiał samodzielnie poszukiwać klientów, otrzymasz od nas gotową bazę klientów z określonymi informacjami, które klient samodzielnie zaznaczył na naszych wcześniejszych szkoleniach, czym jest zainteresowany w dalszej kolejności, więc Twoje zadanie będzie proste i przyjemne!

Twoje zadania:

  • Sprzedaż szkoleń i produktów: Oferujemy szeroką gamę szkoleń i produktów, które czekają na Ciebie, abyś je promował.

  • Nawiązywanie relacji z klientami: Twoja rola będzie polegała na aktywnym poszukiwaniu nowych klientów oraz utrzymywaniu doskonałych relacji z istniejącymi.

  • Komunikacja: Będziesz odpowiedzialny za kontakt telefoniczny i mailowy, dbając o profesjonalizm i skuteczność w każdym działaniu.

  • Tworzenie ofert: Będziesz opracowywać i przedstawiać atrakcyjne oferty dla naszych klientów.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży: Szukamy osoby, która ma już pewne doświadczenie w obszarze sprzedaży.

  • Komunikatywność: Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i utrzymywaniu relacji będzie kluczowa.

  • Zaangażowanie: Zorientowanie na efekty, motywacja zadaniowa oraz wysoka organizacja pracy.

  • Umiejętność współpracy: Pozytywne nastawienie i zdolność do pracy zespołowej.

  • Znajomość języków obcych: To dodatkowy atut, który może wyróżnić Twoją aplikację.

Co oferujemy Tobie:

  • Stabilna praca: Umowa o pracę po okresie próbnym lub zapraszamy osoby z własną działalnością.

  • Niezbędne narzędzia: Zapewniamy komputer oraz telefon służbowy.

  • Work-life balance: Pracujemy od poniedziałku do piątku, abyś miał czas na rozwijanie swoich pasji.

  • Rozwój zawodowy: Umożliwiamy udział w szkoleniach oraz zapewniamy prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: Stała pensja plus prowizja od sprzedaży.

Jak aplikować?

Jeśli jesteś dynamiczną osobą, która chce rozwijać swoją karierę w międzynarodowej i profesjonalnej akademii, zapraszamy do złożenia swojej aplikacji. Dołącz do nas i pomóż nam kreować sukces na rynku fitness!

Nie czekaj – dołącz do liderów w branży i zacznij swoją przygodę z Międzynarodową Akademią ProFi Academy już dziś!

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 918442714