2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Szczecin
  7. Obsługa produkcji - Centrum
Dodane 15 maja 2024

Praca na stanowisku: Asystentka Biurowa (branża szkoleniowa)

Wynagrodzenie

27,70 - 27,71 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Czy marzysz o pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie, która kładzie nacisk na rozwój zawodowo-osobisty oraz przyjazną atmosferę? Z dumą przedstawiamy ofertę pracy dla Asystentki Biurowej w dziale organizacji w renomowanej firmie specjalizującej się w organizacji szkoleń i eventów sportowych. Dołącz do zespołu, który inspiruje i motywuje do osiągania najwyższych standardów!

Lokalizacja:

Nasze biuro mieści się w sercu Szczecina, przy ul. Jagiellońskiej, tuż obok urokliwego deptaku, co zapewnia wygodny dojazd oraz przyjazne otoczenie do pracy.

Twoje kluczowe obowiązki:

  • Wsparcie w organizacji szkoleń i eventów: Pomoc przy planowaniu i realizacji różnorodnych wydarzeń sportowych.

  • Logistyka rezerwacji: Zarządzanie rezerwacjami sal wykładowych, hoteli, biletów oraz wszelkimi innymi potrzebami logistycznymi.

  • Przygotowanie dokumentacji: Tworzenie i wystawianie dokumentów oraz certyfikatów.

  • Obsługa poczty: Wysyłka oraz zarządzanie korespondencją biurową.

  • Kontakt telefoniczny: Utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami i współpracownikami.

  • Wsparcie administracyjne: Prowadzenie spraw bieżących i dbanie o płynność organizacyjną biura.

Wymagania:

  • Doświadczenie: wymagamy doświadczenia w pracy biurowej/z dokumentami

  • Dokładność i uważność: Znajomość zasad ortografii i interpunkcji, precyzja w pracy z dokumentami.

  • Organizacja pracy: Samodzielność, bardzo dobra organizacja czasu pracy.

  • Umiejętność obsługi poczty elektronicznej: Praktyczna znajomość narzędzi do zarządzania korespondencją.

  • Umiejętność pracy zespołowej: Komunikatywność i umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Znajomość pakietu MsOffice: Bardzo dobra znajomość programów z pakietu MS Office.

  • Zaangażowanie: Rzetelność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań.

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie: Umowa zlecenie na okres próbny (2-3 miesiące), następnie umowa o pracę.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie: Stawka zgodna z aktualnym rozporządzeniem Rady Ministrów.

  • Przyjazna atmosfera: Pracujemy w przyjaznym środowisku, które sprzyja kreatywności i współpracy.

  • Work-life balance: Praca w godzinach 08:30 - 16:30 od poniedziałku do czwartku oraz od 08.00 do 14.00 w piątki (może zdarzyć się weekend dyżuru pod telefonem - zdalnie, dodatkowo płatny, ustalony wyprzedzeniem).

Jak aplikować?

Jeżeli jesteś dynamiczną i zaangażowaną osobą, która chce dołączyć do naszego zespołu, zapraszamy do przesłania CV.

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy etap rekrutacji odbywał się w profesjonalny sposób. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, wybrany kandydat otrzyma od nas test na określenie predyspozycji.

Nie zwlekaj! Stań się częścią zespołu, który dąży do doskonałości we wszystkim, co robi. Czekamy na Twoją aplikację!

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 918445548