2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Praga-Południe
Dodane 12 kwietnia 2024

Praca na stanowisku Asystent księgowy

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Direct Security Sp. z o.o. , biuro rachunkowe, poszukuje osoby na stanowisko:

·        Asystent księgowy

·        Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków

·        wprowadzanie dokumentów do systemów księgowych i wystawianie faktur sprzedaży

·        kontakt z klientem,

·        analiza stanu rozrachunków z kontrahentami

·        udział w okresowych zamknięciach ksiąg

·        pomoc w przygotowywaniu deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych

·        dbałość o zachowanie porządku i kompletności w dokumentacji Klientów, w tym odbieranie korespondencji z recepcji

·        prace asystenckie w biurze

Nasze wymagania

·        liceum/technikum o profilu ekonomicznym lub rozpoczęte studia z zakresu finanse/rachunkowość lub studia o pokrewnym kierunku

·        gotowość i chęć rozwijania się w kierunku prowadzenia księgowości

·        dobra organizacja pracy

·        ponadprzeciętna skrupulatność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

·        gotowość podjęcia pracy

Mile widziane

·        doświadczenie na analogicznym stanowisku

·        kursy z zakresu rachunkowości lub podatków

To oferujemy

·        umowa o pracę na pełen etat

·        dogodna lokalizacja w pobliżu pętli tramwajowej Gocławek

·        przyjazny proces onboardingu i stopniowe wdrożenie do zadań

·        zgrany, młody zespół, który się wzajemnie wspiera i motywuje

·        elastyczne godziny rozpoczęcia pracy pomiędzy 7:00 a 9:00

·        możliwość korzystania z opcji home office do 1-2 dni w tygodniu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV i listu motywacyjnego do 31 marca 2022 r. wraz z oczekiwanym wynagrodzeniem. Prosimy o umieszczeniu na dokumentach aplikacyjnych klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 742294414