2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Zachodniopomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Szczecinek
Dodane 28 kwietnia 2024

Praca na stacji paliw MOL w Szczecinku.

Wynagrodzenie

28 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Szczecinek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Stacja paliw MOL ( dawniej LOTOS ) w Szczecinku poszukuje osoby na stanowisko Pracownik stacji paliw-sprzedawca

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym 12-sto godzinnym

  • umiejętność dostosowania się do pracy w zespole i obowiązujących zasad;

  • zaangażowanie w realizowaniu zadań sprzedażowych;

  • uczciwość i lojalność;

  • kultura osobista;

  • życzliwość;

  • pozytywne nastawienie do ludzi;

  • mile widziane doświadczenie w pracy w handlu;

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych;

Podstawowe zadania:

  • fachowa obsługa klienta oraz aktywna sprzedaż zgodnie ze standardami obowiązującymi w MOL Polska sp. z o.o.;

  • obsługa systemu kasowego oraz wystawianie dokumentów kasowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;

  • dbanie o czystość i porządek, rozkładanie dostaw towarów;

  • dbałość o powierzone mienie przedsiębiorstwa oraz używanie go zgodnie z przeznaczeniem i zasadami bezpieczeństwa;

  • aktywny udział w organizowanych akcjach promocyjnych;

  • pogłębianie wiedzy z zakresu oferowanych produktów i usług.

Oferujemy:

  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze;

  • stałą pensję oraz dodatkową premię uzależnioną m.in. od wyników sprzedaży;

  • dodatek za pracę w dniach ustawowo wolnych od pracy;

  • wypłaty zawsze w terminie;

  • elastyczny grafik;

  • pracę w renomowanej międzynarodowej firmie;

  • możliwość rozwoju;

Osoby spełniające powyższe oczekiwania i zainteresowane pracą na proponowanym stanowisku prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu lub dostarczenie na stacje paliw MOL ( Lotos ) w Szczecinku.

W przypadku, gdy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy tj. imię (imiona) i nazwisko; imiona rodziców; datę urodzenia; miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); wykształcenie; przebieg dotychczasowego zatrudnienia prosimy o zamieszczenie klauzuli o treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym."

Zastrzegamy prawo odpowiadania tylko na wybrane oferty.

Lokalizacja

Szczecinek,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecinek
ID: 630531890