2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Pruszków
Dodane 16 maja 2024

Praca na stacji kasjer-sprzedawca

Wynagrodzenie

5 384 - 6 117 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pruszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Obowiązki:

  • Profesjonalna obsługa klientów na kasie.
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku kasowym.
  • Rozliczanie się z codziennych utargów.
  • Przyjmowanie płatności od klientów.
  • Rzetelne sporządzanie raportów kasowych.
  • Obsługa kasy fiskalnej i terminala POS.
  • Dbanie o dobry wizerunek sklepu i wysoką jakość obsługi klientów.
  • Wystawianie faktur i dokonywanie zwrotów (w przypadku sklepów oferujących taką możliwość).
  • Profesjonalny kontakt z klientami.
  • Praca w systemie zmianowym, również w weekendy.

Wymagania:

  • Posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (warunek konieczny w wielu przypadkach).
  • Sumienność i odpowiedzialność.
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy.
  • Mile widziane doświadczenie w handlu lub obsłudze klienta.
  • Zaangażowanie i pozytywne nastawienie do pracy.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Sprawna obsługa podstawowych funkcji komputera (w niektórych przypadkach).
  • Mile widziana znajomość obsługi kasy fiskalnej i terminala POS.

Lokalizacja

Pruszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pruszków
ID: 918614364