2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Podkarpackie
  5. Pozostałe oferty pracy - Wólka Sokołowska
Dodane 17 maja 2024

Praca na skupie złomu - Magazynier / Operator wózka widłowego

Wynagrodzenie

4 600 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wólka Sokołowska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy

Opis

Firma Kasacja Hajder z siedzibą w Wólce Sokołowskiej

Jesteśmy rzetelną i solidną firmą działającą na rynku od 2004 roku. Mamy ugruntowaną pozycję w branży zbierania odpadów jak również recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Magazynier, operator wózka widłowego

Zakres Obowiązków:

  • Przyjmowanie, klasyfikacja, sortowanie złomu

  • Załadunek towaru do odbiorców

  • Dbanie o porządek na magazynie

Poszukujemy osób, które posiadają :

-Umiejętność sortowania złomu

-Pracowitość i uczciwość

-Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy, ładowarkę, bądź koparkę przeładunkową

Oferujemy

- zapewniamy dobre warunki pracy i terminowe wynagrodzenie

- pracę w przyjaznym zespole

- pracę w regularnych godzinach pon-pt 7.00-16.00 / sob 08:00-13:00

Na to stanowisko nie wymagamy CV!

Dokładniejsze informacje o stanowisku przedstawimy na rozmowie kwalifikacyjnej, do której zaprosimy wybranych kandydatów.

Więcej informacji pod numerem telefonu 53*******63 w godzinach 7.00-16.00.

Lokalizacja

Wólka Sokołowska,

Podkarpackie

Podkarpackie, Wólka Sokołowska
ID: 894849911