2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Lubuskie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Gorzów Wielkopolski
Dodane 13 maja 2024

Praca na recepcji w gabinecie dr Wojciechowskiej

Wynagrodzenie

24 - 26 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Recepcjonista/-ka w gabinecie stomatologicznym

Szukamy energicznej i zorganizowanej osoby na stanowisko Recepcjonista/-ka w renomowanym gabinecie stomatologicznym. Jeśli jesteś komunikatywny/a, skupiasz się na szczegółach i masz pasję do pracy z ludźmi, ta praca jest dla Ciebie.

Obowiązki:

- Obsługa komputera (w tym Excela) do prowadzenia dokumentacji

- Empatyczna obsługa pacjentów

- Przyjmowanie rezerwacji wizyt osobiście i telefonicznie

- Wsparcie administracyjne i korespondencja

Wymagania:

- Doskonałe umiejętności komunikacyjne

- Zorganizowana i odpowiedzialna postawa

- Znajomość obsługi komputera (w tym Excela)

- Mile widziane doświadczenie na stanowisku recepcji

- Umiejętność pracy w zespole

Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w renomowanym gabinecie

- Przyjazny zespół i konkurencyjne wynagrodzenie

- Możliwość rozwoju poprzez szkolenia

Zachęcamy do przesłania CV.

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 859174462