2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Żory
Dodane 17 maja 2024

Praca na produkcji w branży Automotive szuka Pracowników

Wynagrodzenie

5 300 - 8 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żory

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy Pracowników produkcyjnych do pracy w zakładzie w Żorach. Mile widziani Kobiety i Mężczyźni.

Nie wymagamy doświadczenia- uczymy wszystkiego od podstaw.

Branża Automotive.

Oferujemy:

- Atrakcyjną stawkę godzinową 30,20 zł/h brutto oraz dodatki

  • Praca w godzinach nocnych: +20%

  • w soboty: +50%

  • w niedziele i święta: +100% do stawki godzinowej

-Możliwość przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym

-Odzież roboczą

-Pełny ZUS z możliwością ubezpieczenia członków rodziny i płatnego chorobowego

-Dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne

-PPK

Oczekujemy:

- Sumienności i odpowiedzialności w pracy

- Gotowość do pracy na 3 zmiany

-Przestrzegania zasad BHP

Obowiązki:

-Obsługa maszyn produkcyjnych

-Przeprowadzanie kontroli wizualnej gotowych wyrobów

-Dbanie o utrzymanie porządku i bezpieczeństwa na stanowisku pracy

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu poprzez wiadomość na OLX lub wyślij SMS o treści "Żory" na numer 8-8-0-5-4-5-7-1-7

Pozdrawiamy, Zespół ES Poland !

Lokalizacja

Żory,

Śląskie

Śląskie, Żory
ID: 917398036