2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Legionowo
Dodane 12 maja 2024

Praca na produkcji lodów Bosko w Legionowie

Wynagrodzenie

27,70 - 30,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Legionowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

OPIS

Szukamy osób, które pomogą nam przy produkcji najlepszych lodów naturalnych w Legionowie i okolicach! Jeśli odpowiada Ci ta misja, to być może szukamy właśnie Ciebie!

Zakres obowiązków:

- udział w produkcji naturalnych lodów

- obsługa maszyn do produkcji lodów

- kontrola stanów magazynowych

- przyjmowanie dostaw, rozładunek towaru

- utrzymanie czystości na stanowisku pracy

- udział w innych pracach na terenie lokalu

Wymagania:

- sprawność fizyczna

- gotowość do podjęcia pracy zmianowej oraz w weekendy

- prawo jazdy kategorii B stanowi dodatkowy atut

- posiadanie lub gotowość do wyrobienia książeczki sanitarno-epidemiologicznej lub badań do celów sanitarno-epidemiologicznych

Warunki pracy:

- miejsce pracy: ul. Józefa Piłsudskiego 11, Legionowo

- forma zatrudnienia: na początek umowa zlecenie

- klarowne zasady i oczekiwania oraz jasny zakres obowiązków

- lody na koszt firmy w godzinach pracy

- zniżka na lody poza godzinami pracy

Jeśli chcesz do nas dołączyć, wyślij CV (najlepiej w formacie PDF) wpisując w tytule maila „Produkcja lodów – Twoje Imię i Nazwisko” oraz adnotację o swojej dyspozycyjności.

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania odnośnie rekrutacji to zadzwoń pod numer: 51*******22

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane zgłoszenia. Rekrutacja trwać będzie do pełnego skompletowania zespołu.

Lokalizacja

Legionowo,

Mazowieckie

Mazowieckie, Legionowo
ID: 834533813