2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Kąty Wrocławskie
Dodane 27 maja 2024

praca na produkcji

Wynagrodzenie

27,70 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kąty Wrocławskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Dynamicznie rozwijająca się firma produkująca lody rzemieślnicze przyjmie pracownika na produkcję - doświadczenie nie jest wymagane

Opis stanowiska:

- przygotowywanie produktów zgodnie z recepturami,

- weryfikacja receptur, przygotowywanie prób nowych produktów,

- dbałość o jakość i estetykę przygotowywanych produktów,

- obsługa urządzeń produkcji lodziarskiej ,

- przestrzeganie zasad higieny i procedur na stanowisku pracy.

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę cywilnoprawną

- stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- wdrożenie na stanowisko pracy,

- premie uzależnione od wyników Twojej pracy,

Lokalizacja

Kąty Wrocławskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Kąty Wrocławskie
ID: 832892315