2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Tomaszów Mazowiecki
ULAMEX Hurtownia stali
Dodane 22 maja 2024

Praca Na Magazynie - Dołącz Do Zgranego Zespołu!

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hurtownia stali ULAMEX poszukuje osoby na stanowisko magazyniera!

Szukasz stałego zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji? Już dziś dołącz do naszego zespołu!

Jesteśmy hurtownią stali i od 35 lat istniejemy na rynku. Stawiamy na rozwój, dlatego też z roku na rok powiększamy naszą ofertę produktową. W związku z rozbudową struktury naszej firmy poszukujemy kandydata na stanowisko: magazynier!

Co zrobić aby dołączyć do naszej załogi? To proste - jeśli jesteś osobą zmotywowaną i pozytywnie nastrojoną do powierzonych zadań – zapraszamy na rozmowę! Doceniamy zaangażowanie - nasza oferta skierowana jest do tych osób, które chcą się rozwijać i nabierać nowego doświadczenia. Nasza firma opiera się na zaufaniu: tworzymy zgrany zespół i szukamy osób sumiennych i odpowiedzialnych.

Jeśli nadajesz na tych samych falach - dołącz do nas! :)

Zakres obowiązków magazyniera:

  • kompletowanie produktów na magazynie

  • wysyłka zamówień

  • przyjmowanie towarów do magazynu (weryfikacja jakościowa i ilościowa)

  • dbałość o powierzony towar i mienie firmy

Wymagania:

  • zaangażowanie i odpowiedzialność

  • znajomość obsługi komputera

  • umiejętność pracy zespołowej

  • chęć do pracy oraz pozytywne nastawienie

Co oferujemy?

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • codziennie gorący posiłek

  • atrakcyjne i regularne wynagrodzenie

  • dodatkowe premie

Czas pracy: od poniedziałku do piątku - 7:00 - 16:00

Siedziba naszej firmy:

Zawada 144, 97-200 Tomaszów Mazowiecki

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV oraz (opcjonalnie) listu motywacyjnego przez OLX.

W CV prosimy o umieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki,

Łódzkie

Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki
ID: 805367948