2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Mazowieckie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Nakory
Dodane 05 czerwca 2024

Praca na fermie drobiu

Lokalizacja

Nakory

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Oferujemy pracę w miejscowości Nakory w Gminie Suchożebry, Województwo Mazowieckie.

Poszukujemy osoby do utrzymania ciągłości produkcji na fermie drobiu SYL-DRÓB.

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

System pracy:  podstawowy

Po przepracowaniu okresu próbnego jest możliwość otrzymania umowy na stałe.

Wymagania i obowiązki:

-dbanie o dobrostan zwierząt

-obsługa urządzeń znajdujących się na terenie zakładu

-kontrola klimatu (wilgotność, temperatura, CO2, itd.)

-drobne naprawy sprzętu

- odpowiedzialność za powierzone narzędzia oraz sprzęt,

Mile widziane:

-doświadczenie na gospodarstwie rolnym

-obsługa maszyn

-dyspozycyjność

- prawo jazdy

Oferujemy:

- przyjazną atmosferę

- dobre warunki pracy

- możliwość zakwaterowania

Osoby z zagranicy muszą posiadać pozwolenie na pracę. Szukamy pracownika na stałe.

Zapraszam do kontaktu celem ustalenia warunków współpracy i poziomu wynagrodzenia.

Kontakt: telefoniczny lub SMS. nr: 51*******19 lub nr: 50*******83

Można również wysłać CV przez OLX.

Lokalizacja

Nakory,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nakory
ID: 890882672