2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Chojnice
Dodane 14 maja 2024

Praca Murarz Chojnice

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chojnice

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

ProEfekt Wojciech Pitroch - Oferta Pracy: Pracownik Budowlany / Majster Budowlany

O firmie: ProEfekt Wojciech Pitroch to dynamicznie rozwijająca się firma budowlana, znana z realizacji wysokiej jakości projektów budowlanych. Specjalizujemy się w budownictwie mieszkaniowym. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi naszego zespołu, dostarczamy usługi na najwyższym poziomie.

Dołącz do nas, jeśli:

  • Jesteś doświadczonym pracownikiem budowlanym lub majstrem.

  • Znasz techniki budowlane i potrafisz obsługiwać narzędzia budowlane.

  • Masz doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

  • Możliwość pracy nad różnorodnymi i ambitnymi projektami.

  • Pakiet szkoleń oraz możliwość rozwoju zawodowego.

  • Pracę w przyjaznej i wspierającej atmosferze.

Obowiązki:

  • Realizacja zadań budowlanych zgodnie z harmonogramem.

  • Nadzór nad prawidłowym wykonaniem prac budowlanych.

  • Zarządzanie zespołem pracowników i dbanie o bezpieczeństwo na budowie.

  • Kontrola jakości wykonywanych prac.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na budowie.

  • Umiejętność czytania planów i dokumentacji technicznej.

  • Prawo jazdy kat. B.

Lokalizacja

Chojnice,

Pomorskie

Pomorskie, Chojnice
ID: 918179787