2. Praca
  3. Wykładanie i ekspozycja towaru
  4. Wykładanie i ekspozycja towaru - Podlaskie
  5. Wykładanie i ekspozycja towaru - Bielsk Podlaski
Dodane 04 maja 2024

praca-merchandiser mobilny

Wynagrodzenie

4 242 - 4 842 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielsk Podlaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

BELL SP. Z O.O.

jest uznanym producentem i dystrybutorem kosmetyków kolorowych (makijaż), która szczyci się produktami o najwyższym światowym standardzie.

Niezmiennie od kilkunastu lat Bell jest niezaprzeczalnym liderem wśród polskich marek kosmetycznych pod względem popularności oraz sprzedaży. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

MERCHANDISER

Region: Bielsk Podlaski i okolice - praca mobilna

Opis stanowiska:

§ Zapewnienie firmowych standardów obsługi klienta,

§ Nawiązywanie i utrzymywanie prawidłowych relacji z klientami firmy,

§ Budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

§ Dbanie o ekspozycję produktów Bell zgodnie ze standardami firmy,

§ Merchandising,

Wymagania:

§ Doświadczenie w pracy z klientami,

§ Solidność i dokładność w pracy,

§ Zaangażowanie i chęć rozwoju,

§ Komunikatywność i inicjatywa,

§ Minimum średnie wykształcenie,

§ Czynne prawo jazdy kategorii B,

§ Znajomość pakietu MS Office,

§ Doświadczenie w ekspozycji towarów będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

§ Umowę o pracę,

§ Możliwość rozwoju zawodowego,

§ Ciekawą, pełną wyzwań pracę,

§ Miłą atmosferę pracy,

§ Narzędzia pracy (samochód służbowy i telefon)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w kwestionariuszu osobowym, zwanym CV, dla potrzeb aktualnej rekrutacji.

Lokalizacja

Bielsk Podlaski,

Podlaskie

Podlaskie, Bielsk Podlaski
ID: 916064995