2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Śląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Katowice
  7. Utrzymanie ruchu - Szopienice-Burowiec
Gabriela Wojtyna
Dodane 22 maja 2024

praca->mechanik maszyn->bez doświadczenia->IV brygady

Lokalizacja

Katowice, Szopienice-Burowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Jesteś pasjonatem mechaniki maszyn lub absolwentem szkoły technicznej i chcesz wkroczyć w świat utrzymania ruchu?

Lipton czeka na Ciebie !

aplikuj lub zadzwoń i dołącz do zespołu, który każdy dzień zaczyna od aromatycznej herbaty

oferujemy

  • umowa o pracę - zatrudnienie w strukturach klienta
  • szereg benefitów (m.in. opieka medyczna, doładowanie do automatu z żywnością, zniżki na produkty firmowe, atrakcyjne premie kwartalne, paczki świąteczne, herbata bez limitu, dofinansowanie do wczasów)
  • prace w systemie IV brygadowym (+15% do godziny przepracowanej w tym systemie)

oczekujemy

  • doświadczenia w utrzymaniu ruchu – min. 2 lata - w przypadku młodszego mechanika nie jest to konieczne
  • wykształcenia technicznego - warunek konieczny
  • umiejętności odczytywania rysunku technicznego
  • znajomości zagadnień z obszaru hydrauliki i pneumatyki
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych - możemy poczekać na Ciebie, aż ją wyrobisz !

zadania

  • utrzymywanie sprawnego funkcjonowania maszyn
  • wykonywanie przeglądów technicznych parku maszynowego
  • wspieranie operatorów maszyn w przezbrojeniach
  • usuwanie awarii i usterek
  • rozwiązywanie problemów związanych z mechaniką, proponując swoje usprawnienia
  • dzielenie się wiedzą z operatorami maszyn

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Katowice, Szopienice-Burowiec
ID: 916957271