2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Płock
Dodane Dzisiaj o 11:01

Praca mechanik lub elektromechanik maszyn i urządzeń

Lokalizacja

Płock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

AMA-WID Service

Firma AMA WID SERVICE SP. Z O.O. poszukuje pracownika na stanowisko MECHANIKA oraz ELEKTROMECHANIK maszyn i urządzeń.

Od lat zajmujemy się naprawą maszyn i urządzeń. Naszą specjalnością są wózki widłowe, podnośniki, koparki, żurawie, itp. Ama-Wid Service powstał w roku 2013. Siedziba firmy znajduje się pod Płockiem — Maszewo Duże ul Słowackiego 5. Posiadamy także filię we Włocławku na ul. Spółdzielczej 10. Od początku istnienia firmy naszym priorytetem stało się dostarczanie usług najwyższej jakości. Chcieliśmy, aby klienci, którzy do nas trafią, zawsze wracali i polecali nas dalej. Udało nam się osiągnąć ten cel, a dzisiaj marka Ama-Wid Service broni się sama.

Zakres obowiązków:

- serwisowanie maszyn i urządzeń,

- dokonywanie przeglądów maszyn,

- analiza oraz zapobieganie awariom,

- mile widziana umiejętność analizy schematów elektrycznych, rysunków technicznych, dokumentacji technicznej, itp.(punkt wyłącznie dla elektromechaników)

Wymagamy:

- zdolności manualnych,

- chęci do pracy oraz samorozwoju,

- punktualności,

mile widziane prawo jazdy kat.B.

Zapewniamy:

- zatrudnienie oparte o umowę,

- prace w systemie jednozmianowym(godzina 7-15) od poniedziałku do piątku(weekendy wolne),

- prace z doświadczonym zespołem,

- odzież roboczą,

- codzienne wsparcie przełożonego oraz współpracowników,

- szkolenia,

- uprawnienia UDT.

Lokalizacja firmy: Maszewo Duże, Juliusza Słowackiego 5

Oferta skierowana do osób, które poszukają pracy na stałe.

Jesteś zainteresowany pracą? Zadzwoń pod numer: 8.8.1.2.2.8.2.4.1, odpowiemy na każde nurtujące pytanie, wyślij CV na adres e-mail: marcin(małpa)amawid.pl lub odwiedź naszą siedzibę i zostaw CV osobiście.

Opcjonalnie CV można wysyłać na naszą stronę na facebook’u Ama Wid Service.

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 918874033