2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Opolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Nysa
QSense
Dodane 31 maja 2024

PRACA Mechanik / Elektromechanik ! stała praca !

Wynagrodzenie

7 000 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nysa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Oferta z relokacją do Gliwic - zapewniamy zakwaterowanie !!!

Twój zakres obowiązków

  • Diagnostyka i naprawa usterek mechanicznych oraz elektromechanicznych w samochodach,

  • Wykonywanie napraw zgodnie z ustalonymi standardami,

  • Diagnozowanie awarii oraz usterek,

  • Stosowanie się do zasad i standardów firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne - zawodowe o profilu mechanik samochodowy / elektryczne, mechaniczne lub pokrewne.

  • Wiedza i praktyka z zakresu mechaniki, hydrauliki i elektromechaniki,

  • Umiejętność diagnozowania i usuwania awarii,

  • Chęć do podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia,

  • Sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie oraz umiejętność współpracy w zespole.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie – Uop,

  • Praca od pon.-pt.

  • Gwarantujemy zakwaterowanie !!!

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia i umiejętności,

  • Możliwość rozwoju i zdobywania wiedzy,

  • Prywatna opieka medyczna LuxMed,

  • Karta Multisport,

  • Profesjonalne wdrożenie w pierwszych dniach pracy,

  • Wsparcie na wszystkich etapach współpracy.

Lokalizacja

Nysa,

Opolskie

Opolskie, Nysa
ID: 918921495