2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Lubuskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Żary
Dodane 21 maja 2024

Praca - Manewrowy w Dziale Transportu Ciech Vitrosilicon

Lokalizacja

Żary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy międzynarodową grupą chemiczną, eksportującą swoje produkty do ponad 100 krajów z całego świata. W CIECH Vitrosilicon transport surowców i wywóz wyrobów gotowych, czyli krzemianów odbywa się głównie drogą kolejową. Dzięki temu zmniejszamy emisję CO2 oraz redukujemy ruch samochodowy wokół Zakładu.

Aktualnie rozbudowujemy Dział Transportu. Jeśli lubisz wyzwania i chcesz być częścią organizacji, dla której ważne jest środowisko i komfort lokalnej społeczności, dołącz do nas! Nie masz doświadczenia i uprawnień? Jeśli jesteś zmotywowany do nauki nowego zawodu, wszystkiego Cię nauczymy i zainwestujemy w szkolenia!

To oferujemy

  • Dodatek dojazdowy

  • Możliwość nabycia uprawnień kolejowych

  • Jasna ścieżka kariery: manewrowy, prowadzący pojazdy kolejowe, ustawiacz

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Grupowe ubezpieczenie na życie

  • Prywatną opiekę zdrowotną

  • Dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych

  • Przejrzysty system premiowy oparty na celach kwartalnych

  • Spotkania integracyjne / pikniki rodzinne

  • Możliwość skorzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, a w nim m.in.: świadczenie świąteczne, paczki świąteczne dla dzieci oraz pracowników, świadczenie wakacyjne, dofinansowanie do wypoczynku (pracownik i dziecko)

  • Program poleceń pracowników - wypłata bonusu za zatrudnienie poleconego pracownika

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac manewrowych na terenie bocznicy kolejowej

  • Przygotowywanie wagonów i cystern kolejowych pod załadunek i rozładunek

  • Bieżąca kontrola bocznicy kolejowej

  • Obsługa procesu rozładunku sody

  • Konfekcjonowanie towaru

Nie wymagamy specjalistycznego doświadczenia - sfinansujemy uprawnienia

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (poniedziałek - piątek; 6-14 / 14-22)

  • Wykształcenie średnie

  • Gotowość do udziału w szkoleniach i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Jeśli interesuje Cię praca w branży kolejowej - aplikuj.​ Wówczas wszystkiego Cię nauczymy i zainwestujemy w szkolenia!

Więcej informacji pod numerem telefonu : 50*******16

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Żary,

Lubuskie

Lubuskie, Żary
ID: 899324451