2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Zachodniopomorskie
  5. Prace magazynowe - Wałcz
Dodane 15 maja 2024

Praca Magazyniera

Lokalizacja

Wałcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Victora Cymes Sp. z o o. poszukuje na stanowisko magazyniera

Obowiązki:

  • zarządzaniem magazynowymi zapasami;

  • wysyłka towarów

  • przyjmowanie dostaw

  • ilościową oraz jakościową kontrolą przyjmowanego towaru;

  • właściwym przechowywaniem towaru, tj. w sposób bezpieczny, łatwy do katalogowania, łatwo dostępny i ergonomiczny w magazynowaniu;

  • obsługą dokumentacji magazynowej;

  • współpracą z kontrahentami;

  • obsługą magazynu w zakresie wydawania czy wysyłki towarów czy inwentaryzacji;

  • umiejętnością organizowania pracy własnej;

  • dbaniem o czystość i porządek w miejscu pracy.

Wymagamy :

  • wysokich zdolności organizacyjnych;

  • umiejętności pracy w zespole;

  • dużej samodzielności w działaniu.

  • znajomości Excela

  • dyspozycyjności do pracy zmianowej

  • książeczka lub zaświadczenie z sanepidu

  • doświadczenia na stanowisku magazyniera

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w kwestionariuszu osobowym, zwanym CV,  dla potrzeb aktualnej rekrutacji.

 Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do "VICTORIA CYMES" Spółka  z o.o., ul. Kołobrzeska 43, 78-600 Wałcz, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Klauzula informacyjna

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek, zainteresowania) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i  nie podanie ich nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

 Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłaś/eś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

 Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy od daty zakończenia rekrutacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 18 miesięcy.[TD1]

 Do Twoich danych osobowych mogą mieć dostęp dostawcy usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcy systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcy usług IT takich jak hosting oraz dostawcy systemów informatycznych.

 Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

 W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod numerem telefonu 60*****11

 W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod numerem telefonu 60*****11

Lokalizacja

Wałcz,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Wałcz
ID: 860432571