2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Podkarpackie
  5. Prace magazynowe - Sędziszów Małopolski
Dodane 29 kwietnia 2024

Praca - Magazynier

Lokalizacja

Sędziszów Małopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Z.P.O.W. Orzech Sp. z o.o. zatrudni pracowników na stanowisko:

- Magazynier

w sklepie spożywczym w Sędziszowie Młp. ul. Michałowskich 16

TWOJE GŁÓWNE ZADANIA:

  • Przyjmowanie dostaw, weryfikacja ilościowa i zgodności towaru z dokumentami magazynowymi,

  • Magazynowanie i inwentaryzowanie towaru,

  • Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy.

    OCZEKUJEMY OD CIEBIE:

  • Motywacji do pracy oraz odpowiedzialności i dyspozycyjności

  • Dobrych umiejętności interpersonalnych

  • Oferujemy wynagrodzenie stałe plus premia uznaniowa

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.

    Zainteresowane osoby zapraszam do wysłania CV za pośrednictwem portalu OLX

Lokalizacja

Sędziszów Małopolski,

Podkarpackie

Podkarpackie, Sędziszów Małopolski
ID: 915264214