2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Dolnośląskie
  5. Montaż i serwis - Lubin
Dodane 16 kwietnia 2024

PRACA LUBIN Instalator klimatyzacji i wentylacji

Lokalizacja

Lubin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Chcesz rozpocząć pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku? Lubisz nowe wyzwania ? Cenisz sobie przyjazną atmosferę? Szukasz stabilnego i długoletniego zatrudnienia ?  - jeśli tak ,to jest praca idealna dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

-  Montaż systemów klimatyzacji typu: Split , Multisplit , VRF

-  Serwis urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych

-  Montaż instalacji wentylacji

Wymagania:

-   Doświadczenie w pracy na stanowisku z podobnym zakresem obowiązków

-   Umiejętność czytania dokumentacji projektowej

-   Umiejętność obsługi elektronarzędzi

-   Prawo jazdy kat B.

-   Dbałość o powierzone mienie, estetyka pracy, sumienność , kultura osobista, dyspozycyjność

-   Umiejętności organizacji i koordynacji działań związanych z realizowaniem świadczonych usług

-   Pełna komunikacja wewnątrz strukturalna firmy; umiejętność pracy w zespole

-   Dbałość o dobre relacje z klientami

-   Mile widziane świadectwa kwalifikacji, uprawnienia SEP, umiejętność lutowania rur miedzianych

Co oferujemy:

 - Umowa o pracę

-  Długoletnie - stabilne zatrudnienie w firmie z 36 letnim stażem w branży

-  Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

-  Atrakcyjne i terminowo rozliczane  wynagrodzenie (uzależnione od posiadanych umiejętności,  doświadczenia oraz poziomu zaangażowania)

-  System premii zależny od osiąganych wyników i jakości pracy - premie za terminowe i skuteczne wykonywanie zleceń

-  Niezbędne narzędzia i materiały

-  Miłą przyjazną atmosferę

-  Wsparcie pracowników biurowych w rozwiązywaniu problemów

 Miejsca pracy: Lubin oraz teren woj. Dolnośląskiego,

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Lubin,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Lubin
ID: 675703330