2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Wielkopolskie
  6. Pozostałe - Poznań
  7. Pozostałe - Łacina
Dodane 12 maja 2024

Praca Lodziarnia LICKED / POZNAŃ - C.H. POSNANIA

Wynagrodzenie

27,70 - 28,10 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Łacina

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Szukamy pracowniczek do naszej nowopowstałej lodziarni LICKED w Poznaniu przy ulicy Pleszewskiej 1 (Plaza Galerii Posnania).

Odwiedź nasz profil na instagramie: licked.icecream

Jakich osób poszukujemy?

- odpowiedzialnych

- dyspozycyjnych

- o wysokiej kulturze osobistej i pogodnym usposobieniu

Przewidziane obowiązki:

- serwowanie lodów

- obsługa kasy fiskalnej

- dbanie o czystość w miejscu pracy

Oferujemy:

- pracę od zaraz do końca września

- wynagrodzenie minimum 24 zł/h netto (z możliwością premii!)

- elastyczny grafik

- przyjazną atmosferę w pracy

- atrakcyjne miejsce pracy stworzone z dbałością o najmniejsze detale

Nie potrzebujesz doświadczenia - wystarczy chęć do nauki, postaramy się wszystkiego Ciebie nauczyć.

Wymagamy posiadania ważnego orzeczenia do celów sanitarno epidemiologicznych.

Status ucznia lub studenta mile widziany.

Prosimy o przesyłanie CV na adres: office.lickedicecream(a)gmail.com

Pamiętaj o dopisaniu w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Łacina
ID: 917873596