2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Małopolskie
  5. Kierowca - Tarnów
Dodane 08 maja 2024

Praca KURIER - Tarnów

Wynagrodzenie

1 - 2 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tarnów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. B

Opis

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • czynnego prawa jazdy kat. B

  • nastawienia na profesjonalną obsługę klienta

  • umiejętności pracy w zespole

  • zaangażowania we współpracę z nami i naszymi klientami

Czego możesz oczekiwać od nas:

  • współpracy na podstawie umowę zlecenie lub umowę o pracę

  • atrakcyjnego wynagrodzenia uzależnionego od indywidualnych wyników

  • stabilnej pracy w firmie o silnej i ugruntowanej pozycji na rynku

  • urządzeń mobilnych do obsługi przesyłek oraz realizacji zleceń (w tym telefonu służbowego)

Zakres obowiązków:

  • planowanie rozkładu dnia w zakresie kolejności doręczania przesyłek

  • dostarczanie przesyłek do odbiorców na wyznaczonym terenie

  • odbieranie przesyłek z punktów

  • odbieranie opłat za przesyłki od klienta

Proszę o kontakt telefoniczny lub przesłanie CV na adres email

Lokalizacja

Tarnów,

Małopolskie

Małopolskie, Tarnów
ID: 916907935