2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Małopolskie
  6. Kucharz - Nowy Sącz
Dodane 29 kwietnia 2024

PRACA Kucharz/ Pomoc kuchenna Karczma Nowy Sącz

Lokalizacja

Nowy Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendy

Karczma Lachów Sądeckich poszukuje pracowników na stanowisko Kucharz /Pomoc kuchenna

Stworzyliśmy odnowioną karczmę i wyjątkowe miejsce na mapie Nowego Sącza , jesteśmy w stanie zorganizować przyjęcia, wesela, eventy .. Jeśli chcesz być jego częścią to dołącz do naszego nowego zespołu na stanowisko: Pomoc kuchenna

Miejsce pracy: *. Nowy Sącz KARCZMA LACHÓW SĄDECKI UL. RZECZNA 5

Oferujemy:

pracę w zgranym zespole

stabilne warunki zatrudnienia

umowa zlecenie

atrakcyjne wynagrodzenie

elastyczny grafik

posiłki pracownicze

premie uznaniowe

Oczekujemy:

dyspozycyjności

chęci do pracy

umiejętność pracy w zespole

zaangażowania

doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane)

aktualna książeczka sanepidowska (mile widziana)

utrzymywanie wysokiego poziomu czystości i higieny

Opis stanowiska

• Obróbka warzyw i owoców,

• przygotowywanie prostych potraw,

• utrzymywanie czystości w obrębie kuchni i zaplecza sanitarnego,

• czyszczenie sprzętu kuchennego, powierzchni stołów, podłóg i maszyn

• bieżące zmywanie naczyń i sprzętu kuchennego

• pomoc KUCHARZOWI

prosimy o CV

Wynagrodzenie zależny od posiadanych kwalifikacji oraz doświadczenia i będzie ustalane na indywidualnej rozmowie o pracę. Szukamy osób do pracy na stałe.

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 915197657