2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Opolskie
  6. Kucharz - Moszna
Dodane 15 maja 2024

Praca - Kucharz na Zamku w Mosznej

Lokalizacja

Moszna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Umowa o dzieło

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy do Moszna Zamek osoby pełnej energii i pozytywnie nastawionej do pracy na stanowisko kucharz.

Zadania:

  •  przygotowywanie dań zgodnie z obowiązującymi recepturami

  • dbanie o jakość, estetykę i walory smakowe potraw

  • utrzymywanie czystości w miejscu pracy

  • dbanie o odpowiednie przechowywanie i magazynowanie żywności

  • obsługa sprzętu kuchennego, w tym dbanie o jego czystość

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w branży gastronomicznej

  • kreatywność, pasja i zapał do gotowania

  • samodzielność i inicjatywa w działaniu

  • nastawienie na efektywną pracę w zespole i otwartą komunikację

Oferujemy:

  • komfortowe i stabilne warunki pracy

  • umowę o pracę

  • premia za wyniki i zaangażowanie

  • miłą atmosferę pracy w małym zespole

  • możliwość dostosowania grafiku do własnych potrzeb

  • prywatna opieka medyczna

Lokalizacja

Moszna,

Opolskie

Opolskie, Moszna
ID: 794317596