2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Katowice
  6. Kierowca - Wełnowiec-Józefowiec
Dodane 09 maja 2024

Praca kierowca taksi (Uber/Bolt)

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Wełnowiec-Józefowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Zapewniamy pracę w taksówce Uber/Bolt Katowice (posiadamy licencje na całe województwo Sląskie)

Bezpośredni pracodawca X-UNITY Sp.z.o.o

Zapraszamy do współpracy zarówno Panów jak i Kobiety (praca jest spokojna i bezpieczna).

Wolny wakat od teraz

Pracuj zarówno na własnym, jak i służbowym aucie

W przypadku wszystkich pytań zadzwoń

+4_8_5_0_5_0_1_0_4_5_6 (Viber/Whatsapp)

+4_8_8_8_3_6_0_5_5_1_0 (VIBER/Whatsapp)

Proszę dzwonić pod numer telefonu, bardzo rzadko odpowiadam na wiadomości od OLX

Wymagania dla kandydatów:

wiek od 20 lat

prawo jazdy kat. B, staż jazdy od 1 roku

paszport biometryczny / wiza polska, zaświadczenie o odprawie policyjnej w Polsce (zapewniamy pomoc w uzyskaniu dokumentów)

posiadanie smartfona lub tabletu

mile widziana znajomość języka polskiego (opcjonalnie)

Warunki współpracy:

50 zł (opłata za wnioski) + 8% VAT (VAT)+

Ubezpieczenie zdrowotne (ZUS)

Twoje zarobki zależą bezpośrednio od Twoich podróży

Wymagania dotyczące pojazdu:

nie starsze niż 2005

Oferujemy:

zatrudnienie służbowe (umowa zlecenie)

tygodniowa wyplata

Twoje zarobki zależą bezpośrednio od Twoich podróży, im więcej jeździsz, tym więcej zarabiasz)

Wsparcie online

elastyczny grafik (kontrolujesz własne godziny i dni pracy)

Samochody:

wynajem auta od 400 zł tygodniowo naprawa na koszt firmy (oprócz nieszczęśliwego wypadku z winy kierowcy) maksymalne ryzyko ubezpieczeniowe 1000 zł bez względu na szkodę wszystkie auta są ubezpieczone

samochody Toyota Auris(HYBRID z gazem), Toyota Corolla(HYBRID z gazem) , Ford, Dacia, KIA, Opel, Skoda,

samochód jest Ci przydzielony na cały okres pracy 24/7

Описание вакансии

Предоставляем работу в такси Uber/Bolt по всему Шлёнскому воеводству (имеем лицензии на 16 городов)

Прямой работодатель X-UNITY Sp.z.o.o

Легальная работа по лицензии

Приглашаем к сотрудничеству как Мужчин так и Женщин (работа не тяжёлая и безопасная.)

Бесплатная вакансия от сейчас

Работа как на собственном, так и на фирменном авто

По всем вопросам звоните,сообщения в ОЛХ читаю редко

  • Polska +4_8_5_0_5_0_1_0_4_5_6 (Viber/Whatsapp)

  • Ukraine +4_8_5_0_4_4_0_3_7_7_8 (Viber/Whatsapp)

  • +4_8_8_8_3_6_0_5_5_1_0 (Viber/Whatsapp)

Требования к кандидатам:

возраст от 20-ти лет

права категории В, стаж вождения от 1-го года

паспорт,справка о несудимости в Польше (предоставляем помощь в получении,стоимость 30 злотых,делается 5 минут)

наличие смартфона или планшета

знание польского приветствуется (необязательно)

Условия сотрудничества:

50 zł (оплата за приложения) + 8% VAT (НДС)+

Медицинское страхование(ZUS)

Ваш заработок напрямую зависит от ваших поездок

Требования к личному автомобилю:

не старше 2005 года, 4-5 дверей

Предлагаем:

официальное трудоустройство (umowa zlecenie)

предоставляем все необходимые документы и помогаем с подачей на карту побыту

зарплата раз в неделю

Ваш заработок напрямую зависит от ваших поездок, чем больше ездите - тем больше зарабатываете)

онлайн поддержка

гибкий график (вы сами контролируете свои часы и дни работы)

Автомобили:

аренда авто от 400 зл в неделю

при выдаче автомобиля вам предоставляется лицензии(16 городов),шашка и боковые номера

ремонт за счёт фирмы (за исключением ДТП по вине водителя), максимальный страховой риск 1000 злот не зависимо от повреждений, все авто застрахованы

автомобили Toyota Auris(HYBRID с газом), Toyota Corolla(HYBRID с газом) , Ford, Dacia, KIA, Opel, Skoda,

автомобиль закреплён за вами на весь период работы 24/7

Śląskie

Śląskie, Katowice, Wełnowiec-Józefowiec
ID: 776086330