2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Katowice
  6. Kierowca - Osiedle Paderewskiego-Muchowiec
Dodane 08 maja 2024

Praca kierowca od zaraz!

Wynagrodzenie

7 500 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Oferujemy pracę na stanowisku kierowca w stale rozwijającej się firmie zajmującej się sprzedażą warzyw i owoców, która stanowi bardzo istotną część rynku w regionie. Praca na terenie Katowic, Rybnika, Zabrza

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy kat. B (umiejętność jazdy samochodem dostawczym)

  • uczciwość

  • punktualność

  • zapał do pracy

  • wysoka kultura osobista

OFERUJEMY:

  • pracę w stale rozwijającej się firmie, będącej liderem na rynku

  • przyjazną atmosferę

OBOWIĄZKI:

  • dotrzymywanie terminów dostaw

  • komunikacja z dyspozytorami, kierowcami i innymi członkami zespołu w celu realizacji dostaw

  • załadunek i rozładunek

  • przestrzeganie najlepszych praktyk w zakresie bezpieczeństwa

  • wykonywanie podstawowej obsługi technicznej pojazdów

  • monitorowanie dostaw

Poszukujemy tylko i wyłącznie poważnych i odpowiedzialnych osób. Jeśli jesteś zdecydowany ZADZWOŃ

Śląskie

Śląskie, Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec
ID: 917011438