2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Podkarpackie
  6. Kelner, barman, barista - Rzeszów
Dodane 10 kwietnia 2024

Praca kelner kelnerka

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Nowa restauracja w Centrum Rzeszowa poszukuje do pracy na stanowisko kelnera, kelnerki.

Zakres obowiązków

Obsługa Gości w punktach sprzedaży gastronomicznej obiektu,

Zapewnienie najwyższej jakości obsługi kelnerskiej oraz dbałość o standard serwowanych produktów,

Przestrzeganie obowiązujących przepisów i procedur,

Przestrzeganie norm i standardów HACCP,

Utrzymywanie czystości stanowiska pracy,

Ścisła współpraca z pracownikami działu restauracji/baru oraz z działem kuchni.

Wymagania

Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i otwartość na gościa oraz jego potrzeby,

Miła aparycja i wysoka kultura osobista, dużo uśmiechu i pozytywnego nastawienia,

Samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie w powierzone obowiązki,

Umiejętność szybkiego reagowania i pracy pod presją czasu,

Doskonała organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole,

Punktualność, terminowość oraz dbałość o szczegóły,

Gotowość do pracy w godzinach wieczornych i weekendy,

Znajomość języka angielskiego.

  Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w oparciu o formę współpracy zgodną z umową,

Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach restauracji oraz udziału w szkoleniach organizowanych przez restauracje,

Przyjazną atmosferę pracy w pełnym pozytywnej energii i zgranym zespole,

Posiłki pracownicze.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 910900298