2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Praga-Południe
Żabka
Dodane 15 maja 2024

Praca Kasjer Sprzedawca Żabka Grochów Praga Warszawa

Wynagrodzenie

18 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Inny, Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy pracowitą i odpowiedzialną osobę do pracy w sklepie Żabka na Pradze Południe

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym

Pracę w systemie dwuzmianowym

Przyjazną atmosferę

Uczciwe wynagrodzenie plus premie uznaniowe uzależnione od wyników tajemniczego klienta, weryfikacji i ogólnego zaangażowania

Zakres obowiązków:

- wykładanie towaru

- przyjmowanie dostaw

- obsługa klienta według standardów sieci

- obsługa kasy fiskalnej

- dbanie o czystośc na sklepie i magazynie

Od osób zainteresowanych wymaga się m. in. wysokiej kultury osobistej, punktualności, dyspozycyjności, uczciwości oraz mile widziana książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Proszę o kontakt sms

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 679702401