2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Podlaskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Białystok
  6. Pozostałe oferty pracy - Zielone Wzgórza
Dodane 31 maja 2024

Praca jak w Disneylandzie - zabawa z dziećmi i dużo uśmiechu

Wynagrodzenie

4 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Zielone Wzgórza

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Jeśli byłeś w Disneylandzie to wiesz jak to wygląda. Dzieci uwielbiają przytulać się i robić zdjęcia z maskotkami z bajek.

Jako Firma PAARO, która prowadzi zajęcia dla 16.000 dzieci też mamy naszą fantastyczną maskotkę - papugę PAAROT'a. Aktualnie szukamy osoby, która podczas festynów, eventów oraz zajęć w placówkach (żłobki, przedszkola, szkoły) wcieli się w rolę naszej maskotki i sprawi, że na twarzy dzieci pojawi się uśmiech od ucha do ucha.

Samo występowanie w przebraniu to zazwyczaj 10-20 minut, a potem następuje przerwa. Dodatkowymi obowiązkami będzie pomoc przy prowadzonych przez naszą firmę Eventach.

Czego zatem potrzebujemy?

Energii, Entuzjazmu, Uśmiechu i chęci do pracy. Zawsze pracujesz z kimś z naszej firmy, a zatem nie musisz się martwić o to co jak i gdzie.

Twoimi zadaniami będzie:

  • Rozstawianie i obsługa sprzętu animacyjnego tj. dmuchańce (dmuchany zamek, zjeżdżalnia), nagłośnienie itp.

  • Uczestnictwo w prowadzonych przez nas zajęciach w przebraniu bajkowej maskotki naszej firmy, zgodnie z harmonogramem pracy

  • Poprosimy Cię też o pomoc w firmie

Czego wymagamy:

  • Elastyczności

  • Dyspozycyjność w weekendy będzie ogromnym atutem

  • Prawa jazdy kat. B

  • Statusu studenta

Co oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Jeśli jesteś osobą pełną życia, kochasz pracować z ludźmi i masz talent do rozkręcania imprez, dołącz do naszego zespołu. Czeka Cię niezapomniana przygoda! Aplikuj!

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Zielone Wzgórza
ID: 918903036