2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Lubelskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Tarnogród
Dodane 20 maja 2024

Praca elektromechanik - maszynista chłodniczy Tarnogród

Wynagrodzenie

5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tarnogród

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

BIOCONCEPT-GARDENIA jest wiodącym producentem ekologicznych owoców i warzyw w Polsce. W naszej ofercie znajdują się również owoce konwencjonalne i produkty Baby Food Quality. Produkujemy owoce i warzywa świeże, schłodzone, mrożone oraz przeciery i koncentraty. Poszukujemy osób na stanowisko:

Elektromechanik/Maszynista

Zakres obowiązków:

·       Przeglądy oraz prace konserwacyjne i remontowe urządzeń zgodnie

z harmonogramem

·       Obsługa maszynowni amoniakalnej

·       Prace serwisowe w dziale produkcji

·       Udział w analizowaniu przyczyn awarii

·       Sporządzanie raportów dotyczących usterek i przeprowadzonych pracach

·       Dbałość o zapewnienie aktualizacji i jakości dokumentacji technicznej

·       Pełna samodzielność i odpowiedzialność w realizacji zadań

·       Wykonywanie innych czynności zgodnych z posiadanymi kwalifikacjami

i umiejętnościami

Wymagania:

·       Wykształcenie techniczne o specjalności elektromechanik lub pokrewne

·       Umiejętność czytania schematów elektrycznych

·       Dobra organizacja pracy, komunikatywność, otwartość oraz umiejętność pracy zespołowej

·       Gotowość do pracy w systemie zmianowym

·       Zdolność do pracy na wysokości powyżej 3m

·       Uprawnienia SEP przynajmniej do 1 kV oraz powyżej 50kW mile widziane

·       Doświadczenie w dziale UR mile widziane

·       Praktyczna wiedza z zakresu budowy maszyn oraz umiejętność rozwiązywania problemów technicznych mile widziane

Oferujemy:

·       Stabilną, ciekawą i pełną wyzwań pracę

·       Możliwość rozwoju zawodowego

  • ZAINTERESOWANE OSOBY PROSIMY O PRZESŁANIE SWOJEGO CV NA ADRES EMAILOWY LUB KONTAKT TELEFONICZNY

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)"

Lokalizacja

Tarnogród,

Lubelskie

Lubelskie, Tarnogród
ID: 636447391