2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Żyrardów
Dodane 09 maja 2024

Praca: Ekspedientka w sklepie piekarniczo - cukierniczym OSKROBA

Wynagrodzenie

4 500 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żyrardów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

PRACA W ŻYRARDOWIE ZATRUDNIĘ energiczną ekspedientkę do sklepu piekarniczo - cukierniczego OSKROBA w ŻYRARDOWIE (Ul. POW 2 D)

Godziny pracy: pierwsza zmiana 3:00 - 11:00, druga zmiana 11:00 - 19:00, sobota 5:00-14:00 (co druga pracująca)

Jest możliwość pracy wyłącznie na zmianie pierwszej

Zakres obowiązków :

- wypiek pieczywa

- sprzedaż pieczywa, produktów cukierniczych

- utrzymywanie porządku na sali, dbanie o estetykę ekspozycji

- przyjmowanie dostaw i robienie zamówień

Oczekiwania :

- miłe usposobienie

- pozytywne nastawienie i chęć do pracy

- ważne badania dla celów sanitarno - epidemiologicznych

Zapewniamy kompleksowe szkolenie z zakresu obowiązków oraz wiedzy teoretycznej na temat produktów handlowych.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego; 50*******04

Lokalizacja

Żyrardów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Żyrardów
ID: 480735308