2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Częstochowa
  6. Sprzątanie - Grabówka
Dodane 22 kwietnia 2024

Praca dorywcza przy sprzątaniu

Lokalizacja

Częstochowa, Grabówka

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Firma sprzątająca Klaver Clean poszukuje do pracy dorywczej przy sprzątaniu.

Masz samochód ? – będzie dodatkowym atutem

 Obowiązki :

- wykonywanie różnorodnych prac sprzątających w przestrzeniach biurowych ,

  mieszkalnych i komercyjnych, mycie okien, sprzątanie po remoncie.

Wymagania:

-sumienność i dokładność, samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  dostępność do pracy dorywczej w ustalonych terminach

Oferujemy:

-elastyczny grafik pracy dostosowany do Twoich możliwości

-wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych działań

Zapraszamy do współpracy!

+48 570 901 449  Klaver Clean

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Grabówka
ID: 912990370