2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Pomorskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Gdańsk
  6. E-commerce (handel internetowy) - Stogi z Przeróbką
Dodane 10 maja 2024

Praca dorywcza Gdańsk - E-commerce/Kwiaciarnia

Wynagrodzenie

29 - 31 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Stogi z Przeróbką

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Royal Roses specjalizująca się w e-commerce poszukuje osoby chętniej od zaraz do pracy w przygotowaniu zamówień do wysyłki. Praca dorywcza z możliwością przedłużenia na stałe.

Wymagania:

  • dostępność

  • pracowitość

  • dokładność

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy jako florysta/florystka

Zakres obowiązków:

  • realizacja zamówień internetowych

  • przygotowanie produktów do wysyłki (flower box)

Oferujemy:

  • 30zł za godzinę - umowa zlecenie

  • elastyczne godziny pracy

  • miejsce pracy: Gdańsk, ul. Sienna

Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy o wysłanie CV na adres: kontakt(małpa)royalroses.pl

Pomorskie

Dokładna lokalizacja
Pomorskie, Gdańsk, Stogi z Przeróbką
ID: 917384709