2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Katowice
  6. Sprzątanie - Śródmieście
Dodane 12 maja 2024

Praca dodatkowa - sprzątanie apartamentu - Katowice centrum

Wynagrodzenie

30 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy osoby do sprzątania, która będzie odpowiedzialna za utrzymanie czystości w apartamencie na wynajem krótkoterminowy. Praca polegać będzie na sprzątaniu i przygotowywaniu apartamentu przed przyjazdem kolejnych gości. Apartament znajduje się w Katowicach przy ul. Sokolskiej.

Zakres obowiązków:

  • sprzątanie łazienki, kuchni, sypialni, salonu, przedpokoju

  • zmienianie pościeli oraz ręczników,

  • uzupełnianie zapasów, takich jak mydło, papier toaletowy, kawa, cukier, itp.,

  • monitorowanie stanu technicznego apartamentów i zgłaszanie ewentualnych problemów.

Wymagania:

  • dostępność do pracy w godzinach 12:00-16:00 (dzień do ustaleń indywidualnych)

  • sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków,

Oferujemy:

  • umowę zlecenie,

  • stawkę 35 zł/godz. brutto,

  • wyższe wynagrodzenie za pracę w niedziele i święta (45 zł/godz. brutto).

Ogłoszenie jest aktualne. Prosimy o przesłanie CV (najlepiej w formacie PDF) za pomocą przycisku “APLIKUJ”.

Państwa dane osobowe są przetwarzane w celu rekrutacji na podstawie artykułu 6 ust. 1 lit. b i art 9 ust. 2 litera b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE. L. 2016. 119. 1) – zwanego dalej RODO. Państwa dane osobowe będą przechowywane: 1. do 90 dni, od dnia zakończenia rekrutacji w związku, z którą aplikowali Państwo do pracy, jeśli nie wyrazili Państwo zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji; 2. do 24 miesięcy, od dnia złożenia aplikacji, w przypadku, gdy wyrazili Państwo zgodę na przetwarzanie danych w celach przyszłych rekrutacji. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do dostępu do swoich danych osobowych oraz otrzymania ich kopii, prawo do sprostowania swoich danych, prawo ograniczenia przetwarzania swoich danych, prawo do ich usunięcia oraz przenoszenia jeśli będzie to możliwe. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Państwa dane osobowe nie są przetwarzane poza strefą Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Administrator nie profiluje danych osobowych. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest AXG ul. Graniczna 29, Katowice.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 888028643