2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Media i PR
  5. Media i PR - Świętokrzyskie
  6. Media i PR - Starachowice
Dodane 20 maja 2024

Praca dodatkowa lub stała | Nie wymagane doświadczenie | Praca zdalna

Wynagrodzenie

3 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Starachowice

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna

Opis

OPIS

*Szukasz Pracy? Dołącz do Nas!*

Czy poszukujesz dodatkowego zarobku, a może chcesz zmienić swoje główne źródło dochodu? Jeśli tak, mamy dla Ciebie idealną ofertę!

*Wymagania:*

- Dobrze radzisz sobie z obsługą komputera lub smartfona;

- Masz dostęp do internetu;

- Mieszkasz w Polsce;

- Masz ukończone 18 lat i polskie obywatelstwo.

*Co oferujemy?*

- Pracę pełną wyzwań w młodym i dynamicznym zespole;

- Umowę oraz terminowe wypłaty bezpośrednio na Twoje konto;

- Stabilna współpraca z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku (ponad 20 lat doświadczenia);

- Atrakcyjne wynagrodzenie (od 3500 PLN do 7500 PLN miesięcznie), zależne od Twoich wyników;

- Możliwość pracy w pełnym wymiarze godzin lub jako zajęcie dodatkowe;

- Szkolenie wstępne – doświadczenie nie jest wymagane, wolimy Cię sami przygotować.

*Zakres obowiązków:*

- Obsługa klienta;

- Promocja naszych produktów w mediach społecznościowych.

*Dodatkowe informacje:*

- Cała praca odbywa się online;

- Możesz traktować tę ofertę jako dodatkowe źródło dochodu lub jako główną pracę;

- Dla osób szukających dodatkowego zajęcia wystarczy zaangażowanie 2-3 godziny dziennie.

*Jak rozpocząć współpracę?* Kliknij poniższy przycisk „APLIKUJ TERAZ”, który przekieruje Cię na naszą stronę aplikacyjną, a my przedstawimy Ci więcej szczegółów. Czekamy na Ciebie!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Starachowice,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Starachowice
ID: 917946510