2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Mosina
Dodane 09 maja 2024

Praca dla tokarza i frezera CNC Krosno-Mosina

Lokalizacja

Mosina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny

Firma Roster Group www.rostergroup..pl poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Tokarz CNC - sterowanie Sinumerik i Fanuc -z doświadczeniem

Frezer CNC -Maszyny DMG Mori - z doświadczeniem

Produkcja jednostkowa i małoseryjna

Zakres obowiązków:

  • dobór odpowiednich narzędzi i technologii obróbki skrawaniem,

  • pisanie programów na maszynie

  • dbałość o najwyższą jakość produkowanych wyrobów,

  • realizacja produkcji wg ustaleń z Kierownikiem Produkcji,

  • współpraca z technologiem produkcji,

  • zgłaszanie awarii i problemów z maszyną,

Wymagamy:

  • znajomość rysunku technicznego,

  • znajomość obsługi narzędzi pomiarowych,

  • komunikatywność i otwartość na pracę w zespole,

  • rzetelność, odpowiedzialność, terminowość,

  • dobra znajomość procesów obróbki skrawaniem,

Oferujemy:

  • umowę o pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,

  • dobre warunki i pracę w przyjaznej atmosferze,

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności zawodowych (stanowisko z premią za jakość i wydajność pracy),

  • stały harmonogram pracy

  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych oraz w soboty

  • rozwój osobisty

Kontakt na stronie www.

Lokalizacja

Mosina,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Mosina
ID: 740068704