2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Zachodniopomorskie
  5. Montaż i serwis - Koszalin
Agata Jarzyńska
Dodane 20 maja 2024

Praca dla: Technik obiektu - Koszalin - pełen etat

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

CBRE to największa na świecie firma świadcząca kompleksowe usługi na rynku zarządzania nieruchomościami. Posiadamy 480 biur na całym świecie, obsługujemy inwestorów i najemców, świadcząc usługi zarządzania nieruchomościami i obiektami (konserwacja techniczna, back-office, usługi wsparcia), zarządzanie kontraktami, nadzór budowlany i generalne wykonawstwo.

Dla jednego z naszych klientów z branży przemysłowej poszukujemy kandydatów na stanowisko - Technik Obiektu (Facility Technician) - w Koszalinie.

Obowiązki za stanowisku:

  • Obsługa techniczna systemów: wentylacji i klimatyzacji, elektroenergetycznych, hydraulicznych, grzewczych, wodno-kanalizacyjnych

  • Usuwanie drobnych awarii w urządzeniach technicznych

  • Monitoring mediów

  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji

  • Zachowanie jakości i terminowości wykonanej usługi

  • Praca w nowoczesnym obiekcie fabrycznym

Nasze wymagania:

  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych, wykonywanie napraw i przeglądów prewencyjnych

  • Znajomość działania przynajmniej jednej z wymienionych instalacji elektrycznych, elektrotechnicznych, klimatyzacyjnych, wod-kan

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Umiejętności w zakresie „Złotej Rączki”

  • Dyspozycyjność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność obsługi komputera – znajomość MS Word oraz MS Exel

  • Czynne prawo jazdy kat. B

 To oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Możliwość uzyskania uprawnień

  • Program poleceń pracowniczych

  • Pakiet benefitów w tym benefity w ramach funduszu socjalnego i platforma wellbeingowa

  • Pakiet szkoleń

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 895779048