2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Śródmieście
Dodane 14 maja 2024

Praca dla studenta na nocki – 34 zł/h na rękę

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

Dołącz do Nocnej Ekipy Pana Precla!

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w godzinach, kiedy większość świata śpi? A co powiesz na atrakcyjną stawkę 34 zł/h?

Jeśli:

·        szukasz niecodziennej, a zarazem satysfakcjonującej pracy,

·        lubisz pracować w nocy, ceniąc sobie dni wolne,

·        chcesz być częścią zespołu tworzącego unikalne, pyszne produkty,

·        doceniasz dobrą atmosferę pracy,

·        posiadasz status ucznia/studenta (wymóg konieczny).

To Pan Precel czeka właśnie na Ciebie!

Jesteśmy znaną na wrocławskim rynku firmą, która od 11 lat tworzy precle, które zdobyły serca naszych klientów. Dbamy o to, aby praca u nas była czymś więcej niż tylko źródłem dochodu. Stawiamy na rozwój, pasję i zaangażowanie.

Co możemy Ci zaoferować?

·        Pracę w nietypowych, ale atrakcyjnych godzinach – od 22:00 do 5:00, w piątki i soboty,

·        Stawka godzinowa 34zł/h netto,

·        Umowę zlecenie,

·        Przyjazne miejsce pracy w centrum Warszawa - ul. Chmielna 16,

·        Szansę zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży gastronomicznej,

·        Nielimitowane precelki i atrakcyjne zniżki pracownicze,

·        Realną szansę na rozwijanie umiejętności,

·        Stabilne zatrudnienia

*szkolenie odbędzie się w tygodniu lub weekend w godzinach poranno-popołudniowych (do uzgodnienia). Czas trwania szkolenia od 2-4 tygodni za stawkę 28,20 zł/h na rękę. Po szkoleniu i przejściu na pracę w trybie nocnym stawka wynosi 34 zł/h na rękę.

Twoje zadania będą obejmować:

·        Produkcję i sprzedaż naszych pysznych precli,

·        Utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy,

·        Dbanie o najwyższą jakość naszych produktów,

·        Tworzenie przyjaznej atmosfery dla naszych klientów.

Nie martw się, jeśli nie masz doświadczenia - jesteśmy gotowi Cię nauczyć! Szukamy osób, które są gotowe do nauki, pełne energii i mają pozytywne nastawienie.

Jesteś zainteresowany/a? Aplikuj już dziś i dołącz do nocnej ekipy Pana Precla! Bądź częścią naszego zespołu i pomóż nam tworzyć najlepsze precle w Warszawie !

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 916661904