2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podkarpackie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Mielec
Dodane 23 maja 2024

Praca dla sprzedawcy części samochodowych

Wynagrodzenie

4 300 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mielec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

A.C.CZĘŚCI S.C. PAWEŁ ANYSZ I GRZEGORZ ĆWIĘKA

Mielec, ul. Korczaka 2

Oferujemy pracę stacjonarną na pełny etat dla sprzedawcy części samochodowych

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż części samochodowych

  • dobieranie części dla danego pojazdu

  • przyjmowanie zamówień telefonicznie i osobiście

  • wystawianie dokumentów sprzedaży

  • wprowadzanie dokumentów zakupowych

  • przyjmowanie płatności gotówką i za pomocą terminala płatniczego

  • utrzymanie stanowiska pracy w czystości

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe

  • podstawowa znajomość budowy pojazdów samochodowych

  • uprzejmość wobec klienta

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • dobra znajomość obsługi komputera

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • praca w zgranym zespole

  • dodatkowe grupowe ubezpieczenie pracownicze

  • szkolenie z obsługi programu sprzedażowego

  • dostęp do programu motoryzacyjnego

  • pomoc w zapoznaniu się z naszym systemem pracy

O nas

Sklep A.C. Części działa na rynku mieleckim od 2011 roku.

Zajmujemy się doborem i sprzedażą części i akcesoriów samochodowych do pojazdów ciężarowych , osobowych oraz dostawczych. Świadczymy usługi zakuwania węży hydraulicznych oraz wymianę okładzin hamulcowych.

Zapraszamy do współpracy osoby zainteresowane motoryzacją.

Lokalizacja

Mielec,

Podkarpackie

Podkarpackie, Mielec
ID: 864455571