2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Dolnośląskie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Wrocław
  7. Rejestracja i obsługa pacjentów - Krzyki
Dodane 11 maja 2024

Praca dla Rejestratorki Medycznej - Centrum Medycyny Pracy Wrocław

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Centrum Medycy Pracy Amygdala zatrudni Rejestratorkę Medyczną do swojego punktu we Wrocławiu. Mile widziany status studenta. Zapraszamy seniorów. 3/4 lub pełen etat. Poszukiwana komunikatywna, serdeczna i opanowana osoba, z dużym poczuciem odpowiedzialności oraz umiejętnością samoorganizacji pracy. Wymagania: • j. angielski - minimum w stopniu komunikatywnym
 • j. rosyjski / ukraiński - dodatkowym atutem
 • obsługa MS Office
 • obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego
 Obowiązki: • obsługa klienta (stacjonarna, telefoniczna, mailowa), w tym klienta międzynarodowego
 • umawianie wizyt w terminarzu online
 • wysyłka poczty
 • obsługa platformy diagnostycznej (zapewniamy szkolenie)
 • sporządzanie raportów finansowych
 • archiwizacja dokumentów i dbanie o ich prawidłowy obieg w firmie

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 917538272