2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podlaskie
  5. Budowa / remonty - Suwałki
Dodane 15 maja 2024

Pracownik budowlany/praca przy posadzkach

Lokalizacja

Suwałki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Firma TURKUS+LAINER poszukuje pracowników na stanowisko

POSADZKARZ-PRACOWNIK BUDOWLANY-WYSOKIE ZAROBKI

Zatrudnimy pracowników budowlanych do pracy przy wykonywaniu posadzek żywicznych.

Zadania:

- wykonywanie posadzki żywicznej wewnątrz budynków

- utrzymanie porządku na stanowisku pracy

- umiejętność obsługi elektronarzędzi

Oferujemy :

- umowę o pracę  w stabilnej firmie

- pracę od zaraz, stałe zatrudnienie przez cały rok

- praca poniedziałek – piątek na terenie Polski

- możliwość dodatkowego zarobku – praca w  weekendy

- w czasie pracy zapewniany ubranie robocze, zakwaterowanie i transport

- przyuczenie pracowników bez doświadczenia

- możliwość awansu

Oczekiwania:

- dyspozycyjność

- umiejętność pracy w zespole

- mile widziane doświadczenie w pracy na budowach

- mile widziane prawo jazdy kategorii B

Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się nami dzwoniąc pod numer: 53*******00

                                            Biuro: Suwałki ul. Brylantowa 10

Lokalizacja

Suwałki,

Podlaskie

Podlaskie, Suwałki
ID: 918439379