2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Łódzkie
  6. Kucharz - Skierniewice
Dodane 29 kwietnia 2024

Praca dla pomocy kuchennej / kucharza - Skierniewice

Lokalizacja

Skierniewice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku kucharz oraz pomoc kuchenna.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat

  • Praca od poniedziałku do piątku w godz. 6:00-14:00 lub 7:00-15:00

  • Rabaty pracownicze na usługi naszej firmy

  • Jak to w gastronomi zapewniamy pełne wyżywienie w trakcie czasu pracy ;)

Nasz catering od 2014 r. dba o podniebienia Skierniewiczan. Serwujemy obiady na miasto, prowadzimy żywienie zbiorowe dla szkół i przedszkoli. Przygotowujemy, także przyjęcia okolicznościowe na dwóch salach. Główne miejsce wykonywania pracy: Skierniewice, ul. Rybickiego lub inne wskazane przez pracodawcę w razie potrzeb związanych z organizacją czasu pracy.

Jeżeli potrafisz gotować, jesteś sumienny, punktualny i zaangażowany jest to praca dla Ciebie!

Wymagamy doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

Zakres obowiązków:

  • utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy, przestrzeganie zasad higieniczno-sanitarnych

  • obróbka wstępna warzyw, owoców oraz wszelkich surowców do produkcji posiłków (mycie, obieranie, czyszczenie)

  • rozdrabnianie warzyw, owoców i innych surowców

  • samodzielne przygotowywanie surówek i mięs w porozumieniu z szefem kuchni

  • pomoc w porcjowaniu i wydawaniu posiłków

  • mycie sprzętu kuchennego

Wynagrodzenie zależy do poziomu doświadczenia kandydata i ustalane jest w trakcie rozmowy rekrutacyjnej.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt w godz. 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku

Lokalizacja

Skierniewice,

Łódzkie

Łódzkie, Skierniewice
ID: 915239211