2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Mazowieckie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Warszawa
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Ursynów
Dodane 16 maja 2024

Praca dla podologa

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Klinika podologii na Ursynowie zatrudni pracownika na stanowisko specjalista podolog.

Zakres obowiązków:

  • Ocena stanu skóry, paznokci i stóp pacjenta

  • Wykonywanie podstawowych zabiegów podologicznych np. pedicure leczniczego

  • Diagnozowanie problemów ze stopami

  • Utrzymywanie higieny i czystości w gabinecie podologicznym

  • Edukowanie pacjentów na temat właściwej pielęgnacji stóp i obuwia

  • Współpraca z lekarzami i specjalistami w celu uzyskania kompleksowej opieki nad pacjentem.

Wymagania:

  • Posiadanie wykształcenia kierunkowego o specjalizacji podologia lub kosmetologia (lub w trakcie nauki)

  • Komunikatywność i empatia w kontakcie z pacjentami

  • Zaangażowanie i motywacja do pracy

  • Gotowość do nauki oraz podnoszenia swoich kwalifikacji

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy również w wybrane soboty

  • zaangażowanie i pasja do wykonywanej pracy

Oferujemy:

  • umowa zlecenie, kontrakt b2b

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w przyjaznym i kreatywnym środowisku

Prosimy o wysyłanie CV ze zdjęciem.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 918732011